KOMPLEKSI BONITA

Vetem 15m nga deti, kompleksi “Bonita” rrethohet kendshem nga gjelberimi dhe freskia e ajrit te paster te pishave.Kompleksi “Bonita” disponon 59 dhoma, 4 sita dhe 35 apartamente me siperfaqe 30-100m2. Dhomat jane te pajisura me TV kabllor, frigorifer, kend gatimi, kondicioner dhe internet warles.Restoranti me pamje nga deti ofron nje menu te pasur dhe te shijshme te kuzhines tradicionale shqiptare dhe italiane. Muzike “live” gjate seyonit.

HOTEL GRAND

Grand Hotel Shkëmbi i Kavajes gjendet në një ambient të fresket në mes të pishave afër ga plazhi 50m hoteli disponon 70 dhoma dhe jan të kompletuara me pajisje bashkëkohore. Ne kuadër të hotelit funksion edhe bar restaurant piceria hapur 24 ore. Si dhe pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme kondicioner, tv, telefon, fitnes, diskotekë, parking vetanak etj për klijentët me pansion të plotë edhe cadra dhe dy shazlona për dhomë.

HOTEL BESANI

Hotel Besani gjendet tek Shkëmbi i Kavajes dhe posedon një kapacitet me dhoma standarte dhe Apartamente. Shumë prej tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti dhe të gjitha dhomat kanë ballkon. Të gjitha janë arreduar dhe dizenjuar me një stil comfort për t’ju dhuruar pushime fantastike. Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës, Tv satelitor, mini bar, telefon, internet WiFi. Banjo në kuader të hotelit është edhe restauranti me taverne në plazh si dhe plazh privat.

HOTEL CANAL GRANDE

Hotel Canal Grande ofron një standard të lartë shërbimi, të denjë për emrin dhe pamjen që ka, si dhe në kuadër të hotelit janë: Bar restauranti si dhe taverna nga deti plazh privat si dhe parking, WiFi, condicioner si dhe minibar ne dhome. Ka një kapacitet prej 24 dhomash 4 familjare dhe 20 dopje të pajisura me minibar shërbim dhome dush ballkone me pamje nga deti.

GREEN PARK HOTEL

Green Park Hotel ju uron mirëseardhjen në 18 dhoma të pajisura me TV, tel, kondicioner, frigobar, ballkon, shërbim dhome dhe një staf të ngrohtë e mikpritës. Restoranti ju ofron më të mirën e kuzhinës mesdhetare, ku frutat e freskëta të ditit gatuhen vërtet me fantayi. E shoqëruar me verëra të mrekullueshme të kantinave shqiptare, italiane, spanjolle e franceze, shija e çdo pjate do t’ju mbetet gjatë në mendje.

HOTEL ELBA

Hotel Elba posedon një kapacitet prej 60 dhoma, standarde dhe 25 Apartamente. Shume prejt tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti, dhe të gjitha dhomat kanë ballkon. Të gjitha janë të dizejnuara me një stil comfort për t’ju dhuruar pushime fantastike. Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës, Tv satelitor, mini bar, telefon, intrnet WiFi. Banjo permban: Kabinë dushi, të gjitha elementet e higjenes dhe tharese flokesh. Ju mirpresim!

KOMPLEKSI TURISTIK KOLOSEU

Kompleksi turistik KOLOSEU gjendet në afërsi prej 100m nga plazhi I cili gjendet tek Shkembii  Kavajes, I cili esht komleks turistik familjar dhe I pershtatshem per disa lloje grupesh si ato familjare cifte, dhe te ndryshme posedon hyrje me kapacitete te ndryshme apartamentet jan të pajisura me kuzhina, për gatim, kondicioner, banjo etj.

APARTMANET BENSIKU

Apartmanet Besniku gjenden në afërsi të plazhit të Durresit 20m afër 100metra afër tregut të vogël të plackave posedon me dhoma të pajisura me kuzhinë, banjo, TV, condicioner. Apartamentet jan të llojit 4 shtretër dhe 6 shtretër.

HOTEL NATURA - MALI ROBIT

Hotel Natyra gjendet tek Mali i Robit dhe posedon në kapacitet dhoma standarte dhe apartamente. Ka një pozicion të mrekullueshme në mes të pishave gjendet në një largësi prej 150 metra larg plazhit posedon një kuzhinë të begatëshme me mëny të detit sidhe kuzhinën tradicionale shqiptare posedon me dhoma dhe apartamente te pajisura me kondiciner frigorifer dhe tv gjithashtu posedon edhe me tavernen ne mesin botanik.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt