КОМПЛЕКСИ БОНИТА

„Комплекси Бонита“ се наоѓаат на 15 метри од плажа.Тие имаат 59 соби,4 студиа и 35 апартмани .Собите се убаво уредени  со ТВ ,фрижидер ,кујна ,клима и Вифи интернет.Во комплексите се наоѓа и ресторан со вкусно Албанско и италијанско мени, прекрасен поглед кон морето и жива музика во текот на целата летна сезона.

ХОТЕЛ ГРАНД

„Гранд Хотелот“ се наоѓа во прекрасна борова шума во близина на 50 м до плаша. Располага со 70 различни соби кои се опремени во модерен дизајн. Во склоп на хотелот има и бар-ресторан и пицерија која работи 24 часа. Собите располагаат со клима, ТВ, финтес, дискотека, Паркинг. За аранжман со полн пансион следува и гратис две лежалки на плажа и чадор.

ХОТЕЛ БЕСАНИ

Хотелот “Бесани ” се наоѓа во Шкмби и Каваја и располага со стандардни соби и апартмани. Многу од нив имаат прекрасен поглед кон морето. Сите соби се со балкон, СИте се дизајнирани во конфорен стил за да ја чувствувате убавината на морето. Собите се со клима, ТВ, Мини бар, интернет, тоалет. Во склоп на хотелот се наоѓа и прекрасен ресторан со тераса и приватна плажа.

ХОТЕЛ КАНАЛ ГРАНДЕ

Хотел „Канал Гранде“ Ви нуди висок стандард на услуги.Собите се со поглед кон морето и опремени се со клима,интернет,минибар,балкон,собна послуга.Хотелот има капацитет од 24 соби, од кои 4 се семејни,а 20 се дупли соби.Во склоп на хотелот се наоѓа и бар-ресторан кој се протега долж плажата.

ХОТЕЛ ГРИН ПАРК

„Грин Парк“ Хотелот располага со 18 соби,опремени со ТВ,Телефон,клима,фрижидер,балкон собна послуга.Ресторанот нуди најдобро од медитеранската кујна,свежо овошјеприготвено со голема фантазија.Пропратени со прекрасни вина од албански,италијански,шпански и вранцуски винарии,вкусот на секое јадење ќе ви остане во сеќавање.

ХОТЕЛ ЕЛБА

Хотелот „Елба“ се наоѓа во Шкмби и Каваја.Има капацитет од 60 стандардни соби и 25 апартмани.Многу од нив имаат прекрасен поглед кон морето.Сите соби се со балкон.Сите се дизајнирани во коонфорен стил со клима,ТВ,Мини бар,телефон ,интернет,тоалет.

КОМПЛЕКС КОЛОСЕУ

Туристичкиот комплекс „Колосеу“ се наоѓа кај Шкимби и Каваја,во близина од 100 метри до плажата.Овој туристички комплекс нуди забава и е наменет за разни одмори од типот на:семејни,одмори за парови,одмори со пријатели.Апартманите располагаат со кујна клима,ТВ,балкони,тоалет.

АПАРТМАНИ БЕСНИКУ

Апартманите „Беснику“ се наоѓаат на 20 метри од самата плажа и на оддалеченост од 100 метри од малиот пазар.
Апартманите поседуваат клима,ТВ,кујна,тоалет.
Апартманите се 4 креветни и 6 креветни.

ХОТЕЛ НАТУРА - МАЛИ РОБИТ

Хотел Натура се наоѓа во Мали и Робит кој што има капацитет на стандардни соби и апартмани.Има прекрасна местоположба која се наоѓа во борова шума и е на 150 метри оддалеченост од плажа.Располага со богата кујна од морска храна како што и традиционална албанска кујна.Апартманите се со клима, ТВ,фрижидер ,тоалет и тераси кои се опкружени со ботаничкиот амбиент.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt